Chiller ve Soğutma Grupları Servis Hizmetleri

chiller servis ekibi

Osve Klima, Konusunda uzman ve eğitimli kadrosu ile tüm Türkiye'de Chiller Servisi hizmetleri vermektedir. Her çeşit marka ve model Chillerler için firmamızı arayabilirsiniz.

Günümüzde gerek kalitesi gerek ise güvenilirliği ile birçok sanayi ve işyerinde kullanılan chiller ürünleri ağırlıklı olarak soğutma için kullanılmaktadırlar. Orjinal yedek parça kullanımı konusunda hassas davranan firmamız Parça 2 YIL ve işçiliklere 1 YIL garanti vermektedir.

istanbul'un Her Noktasında, chiller Montaj, Arıza ve Bakım Servisi hizmetimiz mevcutdur. Tüm marka chillerler için teknik servis desteği vermekteyiz. chiller montajı, chiller Bakımı, chiller Yedek Parça, chiller Gazı ve chiller Satışı ile ilgili aklınıza takılan her şeyi bize sorabilirsiniz. Chiller servis teknisyenlerimiz zamanında

chiller arızalarınıza müdahale ederek, eski chillerlerinizi etrafa zarar vermeden demontaj yaparak yeni montaj yaptırmak istediğiniz yere aynı gün montaj yapmaktalardır.

Periyodik olarak tüm marka ve model chillerlerinizi yılda en az bir kere filtre temizliği ve diğer bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Unutmayın servis ve bakımları düzenli yapılan chiller daha az enerji tüketir ve daha yüksek verimlilik sağlar.

Tüm marka ve modeller için chiller servisi ve Bakım hizmeti vermekteyiz.

Hızlı, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet için firmamızı arayabilirsiniz.

Arızalanan chillerleriniz artık sorun olmaktan çok uzak.

chiller montaj ve chiller demontaj hizmetlerimiz vardır.

Chiller Servis hizmetlerimiz :

  • chiller Servisi
  • chiller Bakımı
  • chiller Temizliği
  • chiller Montaj
  • chiller Demontaj
  • VRF Servisi